#PowerOfUs na Śniadaniu Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Po zaskakującym dla nas wyróżnieniu przyszedł czas na przedstawienie naszego biznesu nowej publiczności.

Na zaproszenie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet wzięliśmy udział, a dokładniej mówiąc, nasza Ula, w śniadaniu online. Wydarzenie zostało zorganizowane, aby opowiedzieć innym o tym, jak zwyciężczyniom udało się zdobyć nagrodę konkursu #PowerOfUs, który powstał we współpracy SPK z Pantene. Co za tym idzie – rolą bohaterek (w tym i nas) było opowiedzieć, jak przetrwały czas epidemii, wyprowadziły swój biznes na prostą oraz poszerzyły zakres usług.

Damska publiczność to bardzo wymagająca grupa odbiorczyń, jak więc opowiedzieć o trudnych czasach tym, które wiedzą o tym same najlepiej? Wiedziałyśmy, że organizacja wspierająca kobiece biznesy jak zawsze stworzy atmosferę pełną zaufania, kreatywności i wymiany pomysłów. I tak było!

Poza nami, wystąpiły także pozostałe nominowane: TRUE COLOR by Ann, Mamo Pracuj, Park Robotów oraz Fundacja Kultury bez Barier. Dziewczyny – gratulacje jeszcze raz. #wspieramywsieci! Zresztą, co dużo mówić – obejrzyjcie sami!

*zdjęcie w tle obrazuje nasze zmagania z tworzeniem biznesu mimo podziału na dwa państwa, lockdownu i wielu innych utrudnień – byliśmy częstymi gośćmi Zooma 🙂

A poniżej zarejestrowany materiał ze wspomnianego śniadania Sieci Przedsiębiorczych Kobiet:

https://www.facebook.com/SiecPrzedsiebiorczychKobiet/videos/2363466307292685/

Organizatorzy konkursu:

#PowerOfUs na Śniadaniu Sieci Przedsiębiorczych Kobiet 1  #PowerOfUs na Śniadaniu Sieci Przedsiębiorczych Kobiet 2#PowerOfUs na Śniadaniu Sieci Przedsiębiorczych Kobiet 3

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie