Mamy wyróżnienie #PowerOfUs

Z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet współpracowaliśmy już kilka razy, tym bardziej cieszy nas, że to właśnie doceniająca kobiece biznesy organizacja zauważyła i nas!

Epidemia zaskoczyła wszystkich, świat nie miał wdrożonych rozwiązań na tego typu sytuacje. Musieliśmy radzić sobie sami. Jak prowadzić biznes kreatywny, kiedy podstawowe potrzeby nie są zapewniane ludziom? Gdy wszystkim towarzyszy strach i nie wiadomo czy wszystko wróci do normy? Nam się udało. Przetrwaliśmy na rynku, a nawet poszerzyliśmy swoje usługi (np. o rysowanie online).

Mamy wyróżnienie #PowerOfUs 1

Gdy więc przyszła do nas wiadomość o tym, że Sieć Przedsiębiorczych Kobiet chce pomóc kobiecym biznesom, którym udało się zaproponować nowe rozwiązania, aby trafić do odbiorców i pokazać swoją elastyczność, wiedzieliśmy, że to dla nas!

Konkurs #PowerOfUs powstał przy współpracy SPK wraz z światową marką Pantene. Wspólnie przygotowali konkurs polegający na wyróżnieniu wyjątkowych firm, którymi zarządzają kobiety. To dla nas ogromny zaszczyt, że mogliśmy się znaleźć w tak prestiżowym towarzystwie. To również potężna dawka energii do działania i dalszego planowania. Dziękujemy jeszcze raz!

Gratulujemy też pozostałym kobiecym biznesom za przetrwanie w trudnych czasach i odnalezienie swojej drogi. Pamiętajcie, że #wspieramywsieci – TRUE COLOR by Ann, Mamo Pracuj, Park Robotów oraz Fundacja Kultury bez Barier!

Mamy wyróżnienie #PowerOfUs 2  Mamy wyróżnienie #PowerOfUs 3Mamy wyróżnienie #PowerOfUs 4

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie