Graphic recording

Gdy rysowaliśmy dla Urzędu Miasta Katowice wystąpienia podczas konferencji Przedsiębiorca a Fundusze Europejskie — trudny związek?, wiedzieliśmy, że na pewno tam wrócimy. I tak się stało! To właśnie nas poproszono o zaprezentowanie w formie graficznej warsztatów oraz prelekcji podczas oficjalnego otwarcia Miejskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, nazywanego Rawa.Ink.

Podczas dwudniowych obchodów mieliśmy okazję zapoznać się zarówno z tematami, jak i prowadzącymi, a także przełożyć na ilustracje zagadnienia związane z założeniem i rozwinięciem swojej działalności zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Wraz z Dagmarą Modrzejewską z Daxon Solution, znaną jako ITI Love braliśmy udział w warsztatach z innowacyjności. Z Bobem Kamińskim z Fajnej Spółdzielni oraz Grupą Tauron również pogłębialiśmy wiedzę na temat innowacji. Z kolei panowie z CShark przekonywali zgromadzonych, że prowadzenie biznesu za granicą, w ich wypadku w Szwecji, to także niezły pomysł na rozwój. Gdyby jednak ktoś kierował się tylko na tereny Polski – o ABC podejmowania działalności gospodarczej opowiedziała wysłanniczka Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Tylu ciepłych słów na temat naszych pięknych (to cytat!) rysunków nie usłyszeliśmy nigdy! Widzów bardzo urzekła forma graphic recordingu, zwłaszcza że dzięki nam nie musieli zapamiętywać wszystkich trudnych zwrotów i drobiazgowych wyliczeń – wystarczyło, że zerknęli na nasze ilustracje.

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie