10 powodów, dla których jedziemy na Open Eyes Economy Summit

Powodów znaleźlibyśmy jeszcze więcej. Naprawdę. Udział w Open Eyes Economy Summit to spełnienie naszych marzeń. Zastanawiacie się – dlaczego? Zdradzamy poniżej.

  1. Bo to największa impreza ekonomiczna w Polsce

Międzynarodowy szczyt ekonomii Open Eyes Economy odbywa się od 2016 roku. W pierwszej odsłonie kongresu wzięło udział 50 prelegentów, w tym roku spotkamy ich aż 200. Wydarzenie z roku na rok rozrasta się, wprowadzając także dodatkowe inicjatywy jak Open Eyes on Tour czy „Open Eyes Magazine”.

10 powodów, dla których jedziemy na Open Eyes Economy Summit 1

  1. Bo jesteśmy partnerami

Gdy odezwał się do nas Mateusz Zmyślony z Eskadra Team, nie zastanawialiśmy się ani chwili. Kongres poświęcony ekonomii społecznej to bliskie naszemu kodeksowi wydarzenie. OEES od kilku lat próbuje wyznaczyć nowe formy prowadzenia biznesu, a te tematy śledzimy chętnie zawsze.

  1. Bo otwieramy całe wydarzenie

Taaaak! Dokładnie 19 listopada o godzinie 10:00 zobaczycie na ekranie nasz explainer video, który będzie przedstawiał… Obejrzycie sami. Nie zdradzimy nic więcej.

  1. Bo ICE

Centrum Kongresowe ICE to jeden z najnowszych obiektów na mapie Krakowa, a już wyrobił sobie renomę. To właśnie tam odbywają się najciekawsze koncerty, spotkania i festiwale. Czekamy (z niecierpliwością) na nasz debiut w tej przestrzeni.

10 powodów, dla których jedziemy na Open Eyes Economy Summit 2

  1. Bo pokażemy tam Otwarte Karty

Nasze autorskie narzędzie do komunikacji zachwyca kolejnych użytkowników. Mamy cichą nadzieję, że również podczas OEES zyska następnych wielbicieli. To naprawdę idealne rozwiązanie dla wielu skonfliktowanych środowisk. Zobaczymy, jak sobie poradzi pośród ekonomistów.

  1. Bo Open Eyes Festival

Poza ekonomicznym szczytem twórcy zadbali również o stronę kulturalną kongresu. Motywem przewodnim odsłony roku 2019 jest twórczość Wiesława Dymnego i to wokół jego postaci oraz dzieł skupiają się wydarzenia towarzyszące.

  1. Bo klienci, współpraca, nowe kontakty…

Niemal 200 mówców z całego świata spotka się w jednym miejscu na kilka dni. Wśród nich znajdą się aktywiści, politycy i ekonomiczne autorytety. Nie możemy się doczekać na te spotkania.

  1. Bo łakniemy wiedzy!

Lubimy się udoskonalać i poszerzać horyzonty, a OEES to idealna okazja, aby dowiedzieć się wielu nowych rzeczy. Wystarczy zerknąć na harmonogram wydarzenia – overtourism, autor jako aplikacja w smartfonie, świat (bez) pracy… Mamy, w czym wybierać.

10 powodów, dla których jedziemy na Open Eyes Economy Summit 3

  1. Bo ilustrowaliśmy „Open Eyes Magazine”!

Nasza zdolna Alicja wyrysowała dość minimalistyczną i abstrakcyjną grafikę, która stanowi motyw przewodni całej tegorocznej edycji OEES. I bardzo, bardzo chcemy zobaczyć, jak te ilustracje prezentują się w wersji papierowej.

  1. Bo zmienia rzeczywistość

OEES to nie tylko pusta gadanina. Zgromadzeni prelegenci znają się na rzeczy i choć pochodzą z różnych kręgów kulturowych i środowisk pracy łączy ich jeden cel – spowodować, aby obecna sytuacja gospodarczo-społeczna była lepsza w przyszłości. I my chcemy dołożyć własną cegiełkę.

Do zobaczenia w krakowskim ICE Congress Centre 19 i 20 listopada!

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie