Nasze plakaty w Waszych aranżacjach

Największym wyróżnieniem dla nas, grafików, jest ten moment, kiedy nasze projekty zdobią Wasze wnętrza. Z radością przedstawiamy najciekawsze.

Nasze plakaty w Waszych aranżacjach 1

Nie ma co ukrywać, plakaty są wdzięcznym elementem przestrzeni. O tym, jak trudno było się nam zdecydować, jaką formę wybrać przeczytacie w innym wpisie na blogu, który linkujemy. Z kolei, która część śląskiego krajobrazu była zobrazowana graficznie pierwsza, również opowiadaliśmy. W końcu po kilkunastu tygodniach projektowania, zmieniania koncepcji i decydowania postawiliśmy na minimalistyczne ilustracje.

Nasze plakaty w Waszych aranżacjach 2

Zarówno nasza seria śląsko-beskidzka, jak i florystyczna została przyjęta bardzo ciepło. O tym, że nasze plakaty są świetnymi uzupełnieniami i dekoracjami przestrzeni domowej, biurowej, a nawet sklepowej, piszecie nam cały czas. Bardzo lubicie też dzielić się swoimi wrażeniami oraz aranżacjami bliskich miejsc, w których dinksowe projekty stanowią istotne elementy. Zachwyceni Waszym odbiorem i zaangażowaniem publikujemy najbardziej interesujące kompozycje z naszymi plakatami. Może kogoś z Was zainspirują?

Nasze plakaty w Waszych aranżacjach 3

A może czas na uzupełnienie albo nowe projekty? Dajcie znać, jakiego widoku w naszych projektach Wam brakuje lub przedstawienie czego chętnie powiesilibyście w swojej pracy, zakamarkach domowych czy w innych przestrzeniach. A gdybyście chcieli zamówić któryś z projektów (poniżej wszystkie dostępne) – piszcie do nas na: biuro@dinksy.com.pl lub dzwońcie 538 377 147.

Nasze plakaty w Waszych aranżacjach 4

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie