Jedziemy na Gdynia Design Days!

6 lipca rozpocznie się kolejna edycja Gdynia Design Days. Tegorocznej odsłonie patronuje hasło „Polaryzacja”. W tym roku ten największy polski festiwal design będzie gościł także i nas!

Jedziemy na Gdynia Design Days! 1
Będziecie mogli nas spotkać aż przy dwóch okazjach. Obecni będziemy w sekcji nam najbliższej, czyli Design talks Business Summit. Jeśli chcecie nas posłuchać, porozmawiać lub po prostu nas spotkać, wpadajcie! Dzięki Justynie Turek i Henrykowi Stawickiemu z Change Pilots, na zaproszenie których będziemy na Gdynia Design Days, opowiemy wam o wielu ciekawych (nie tylko według nas) aspektach prowadzenia
biznesu.

Jedziemy na Gdynia Design Days! 2

12 lipca o 13:15 zapraszamy was na wykład otwarty „W Polsce można pracować inaczej – turkus/womenomics/poza centrum”. Dowiecie się, jak wygląda codzienność zdominowanego przez kobiety zespołu oraz co spowodowało, że wybraliśmy życie w przygranicznym miasteczku. Zdradzimy też, jaki jest sekret turkusowego modelu samozarządzania i odkryjemy przed wami naszą drogę do niego.

W kolejny dzień, 13 lipca o 11:00, już po premierze Otwartych Kart
przeprowadzimy warsztat, na którym nie tylko pokażemy wam, jak można korzystać z kart, ale też podpowiemy, w jaki sposób użyć go do integracji i udoskonalenia komunikacji np. w pracy. Warsztat dość sugestywnie zatytułowaliśmy „Otwarte Karty – narzędzie, które pomaga zamieniać się
grupom w zespoły”.

Jedziemy na Gdynia Design Days! 3

Wszystkie wydarzenia odbędą się w gdyńskim Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, czyli tam, gdzie w ubiegłym roku. Bądźcie!

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie