Zagraj z nami w otwarte karty

Uważamy, że jesteśmy bardzo nietypowym Studiem Ilustratorsko–Graficznym.

Po pierwsze bardziej niż projektowaniem zajmujemy się tłumaczeniami wizualnymi, po drugie wymyśliliśmy sobie kiedyś, że będziemy pracować inaczej (niż wszędzie tam gdzie byliśmy zatrudnieni zanim powstały DINKSY). Kiedy zaczynaliśmy nie wiedzieliśmy jeszcze, co to właściwie będzie oznaczało w praktyce. Zależało nam na tym, aby było miło i aby miejsce w którym spędzamy 8 godzin każdego dnia wykorzystać najlepiej jak się da. Zrównoważony czas pracy to kolejna z rzeczy, która myślę, że różni nas od innych firm. Zwłaszcza działających w branży projektowej.

Okazało się, że kluczem do tego co chcemy osiągnąć jest komunikacja.

Że inny sposób pracy bierze się ze zmiany sposobu komunikowania się. I że właściwie to, co chcemy zrobić, robią już inni na świecie. Jest na to nawet nazwa. Brzmi ona: turkusowy model zarządzania. Jest wiele legend miejskich o turkusie. Mówi się, że są to firmy pozbawione zarządzania, albo takie w których nie ma żadnych konfliktów. Jak jest naprawdę możecie przeczytać w naszym wpisie na ten temat. Dzisiaj nie będziemy więcej o nim pisać, natomiast chcemy się z Wami podzielić czymś, co wypracowaliśmy w drodze zdobywania turkusowych supermocy.

Zagraj z nami w otwarte karty 1

To coś to „Otwarte Karty”.

Na pierwszy rzut oka, to po prostu zestaw 110 kart z hasłami. Dla nas to próba wyłuskania najważniejszych momentów z naszej historii, które wpłynęły na sposób naszej komunikacji, a więc także istnienia, zarządzania etc. Przełożony na proste, zabawne, często dosadne treści umieszczone na pozbawionych zbędnych, graficznych ozdobników kartonikach. Większość osób, które po raz pierwszy mają karty w ręce jest zszokowana faktem jak pewne komunikaty brzmią kiedy się je przeczyta i wypowie bez kontekstu, w którym zazwyczaj padają. Ot! Cały sekret skuteczności tego narzędzia. Zwracamy uwagę na komunikację. Nie pedagogizujemy, nie coachujemy, nie moralizujemy. W lekki, łatwy i bardzo strawny sposób rzucamy światło na to czego na co dzień się nie widzi. Tylko tyle i aż tyle, bo obserwując grupy, które miały kontakt z „Otwartymi Kartami” dają one piorunujące i błyskawiczne efekty.

Cały projekt zrealizowany w jak zwykle miłej, rozwijającej i twórczej współpracy z naszą ulubioną ekipą z Very Human Services 

Jesteśmy na etapie testowania kart. Szukamy grup, które chciałyby się lepiej komunikować i spróbować zrobić to z „Otwartymi Kartami”. Możesz zaprosić nas na testy lub na warsztat podczas którego opowiemy więcej o budowaniu płaskich i demokratycznych struktur, wydobywających potencjały zespołów.

Jesteś zainteresowany:

Dzwoń pod numer 539 988 990 lub pisz na adres biuro@dinksy.com.pl
Zagraj z nami w otwarte karty 2Zagraj z nami w otwarte karty 3

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie