PROTOTYPE DRAWING

Rysując na konferencjach, wykładach i wszelkiego rodzaju spotkaniach postanowiliśmy rozwinąć swoje rysownicze kompetencje i wprowadzić nową usługę jaką jest prototype drawing.

Prototype drawing to robiony zupełnie na żywo, w trakcie warsztatów i burz mózgów, zapis wizualny powstających pomysłów, projektów, idei. Rysujemy poglądowe opakowania produktów, realne wyglądy interfejsów, szkicujemy logotypy. Ta usługa służy głównie grupom, które w procesie warsztatowym pracują nad nowymi pomysłami czy produktami.

PROTOTYPE DRAWING NAPĘDZA KREATYWNOŚĆ GRUP

Zazwyczaj przy prototypowaniu pracuje kilku rysowników. Przygotowujemy tyle pomysłów ile powstanie, następnie filtrujemy i dopracowujemy wybrane, końcowym efektem jest esencja wypracowana podczas całego warsztatu. Naszym dotychczasowym największym osiągnięciem jest wykonanie około 40-stu rysunków podczas dwudniowego warsztatu. A to dlatego, że kiedy uczestnicy widzą efekty tego co wymyślają, są w stanie wygenerować o wiele więcej pomysłów, pójść dalej i nie zastanawiać się tak długo nad jedną opcją. Wzrasta nie tylko koncentracja ale również uwalnia się proces twórczy a co za tym idzie rośnie poziom satysfakcji. W bardzo szybki sposób można odsiewać pomysły, które dobrze wyglądają tylko w głowach autorów.

PROTOTYPE DRAWING 1

PROTOTYPE DRAWING 2

 

MNÓSTWO POMYSŁÓW GENEROWANYCH W BARDZO KRÓTKIM CZASIE

W prototypowaniu na żywo widzimy ogromne możliwości przyspieszania procesów wypracowywania produktów, od realnych przedmiotów poprzez kampanie do całych strategii. Ścisła współpraca rysownika z uczestnikami warsztatu, szkolenia lub innego wydarzenia pozwala ująć luźne pomysły w konkrety, które przede wszystkim celniej pokazują, co ktoś miał na myśli, są zrozumiałe dla reszty grupy, pomagają szybciej dostrzec wady i zalety oraz poszerzają pole do dyskusji.

NAJSZYBSZY SPOSÓB NA UZYSKANIE INFORMACJI ZWROTNYCH OD RESPONDENTÓW

Efektem jest wypracowany pomysł, który maksymalnie skraca cały proces odstawania informacji zwrotnej z rynku – już nie tylko możemy opowiedzieć o swojej wizji, możemy ją również pokazać za pomocą gotowego rysunku!

Kiedy zaproponowaliśmy taką formę pracy na warsztacie, spotkaliśmy się ze zdziwieniem i lekkim niedowierzaniem, czy to na pewno jest możliwe. Jednak szybko okazało się, jak bardzo takie rysowanie działa, pokazało że nie ma złych pomysłów, że jest więcej miejsca na twórczą dyskusję a wszelkie pomysły z luźnych myśli przeobrażają się w konkretne produkty. Można śmiało powiedzieć, że prototype drawing uwalnia potencjał.

Dlatego, jeśli tylko przebiegnie Wam przez głowę myśl, że nie da się czegoś zrozumiale opowiedzieć zachęcamy Was gorąco: rysujcie z nami!
Piszcie na: biuro@dinksy.com.pl oraz dzwońcie na t.: 539 988 990

PROTOTYPE DRAWING 3

 

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie