Otwarte Karty – nagroda must have na Łódź Design Festival

Miło nam poinformować, że Otwarte Karty zostały uhonorowane wyróżnieniem must have! przyznawanym przez Łódź Design Festival. To nagroda przyznawana dla najlepiej zaprojektowanych polskich produktów.

Otwarte Karty to narzędzie projektowane przez cztery lata. Jego historia zaczęła się w momencie, w którym Studio Dinksy zaczęło swoją przygodę z dwuletnią, zespołową superwizją komunikacyjną prowadzoną przez Izę Butniewicz-Folusiak. Później pół roku chodziliśmy z tematem, jak podzielić się z innymi tą cenną wiedzą o komunikacji, którą nabyliśmy w trakcie spotkań z naszą superwizorką.

Kolejnym krokiem było zaproszenie do współpracy Izy Bernau-Ławniczak z Very Human Services, firmy która zajmuje się projektowaniem produktów i usług. Ponieważ Otwarte Karty zostały zaprojektowane w procesie design thinking, następne pół roku szukaliśmy właściwych form i rozwiązań, tworząc coraz to nowe prototypy, badając ich skuteczność na bardzo wielu grupach i przydatność w rzeczywistości różnorodnych firm. Aż w końcu powstała finalna wersja.

Otwarte Karty – nagroda must have na Łódź Design Festival 1

I to właśnie ona została nagrodzona przez Łódź Design Festival.

Nagrodzone karty możesz zobaczyć tutaj: https://otwartekarty.pl/produkt/zestaw-otwarte-karty/

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie