Nasz spot reklamowy w telewizji

Byliśmy w telewizji! Znaczy, nie my dosłownie, a nasz przepiękny spot reklamowy.

„Pandemia”, „obostrzenia”, „zakaz” – te słowa atakowały nas zewsząd. Wiele firm całkowicie się poddało. Ale nie my! Zamiast narzekać, postanowiliśmy działać. Zaowocowało to dwoma formami.

Pierwszą był nasz autorski film reklamowy, który puściliśmy w świat, aby ci, co jeszcze nas nie znają, dowiedzieli się o istnieniu super projektowo-ilustratorskiego studia. Animacja powstała w całości rysunkowo. W 15 sekund pokazaliśmy, czym zajmują się Dinksy, jednocześnie zachęcając widzów, a może i przyszłych klientów, do skorzystania z naszych usług.

Drugą kreatywną koncepcją było to, że spróbowaliśmy swoich sił właśnie w formie spotów reklamowych. Są o tyle wyjątkowe, że wykonujemy je również jak video explainery – rysunkowo. W naszym portfolio zobaczycie jedną z takich realizacji – film reklamowy dla firmy BSafer.

I wtedy nastąpił zwrot akcji. Po kilku tygodniach czekani z zapartym tchem przyszła do nas informacja, że nasz spot reklamowy został wybrany przez TVN do emisji w telewizji! Dzięki charytatywnej akcji stacji przez kilka miesięcy 1000 polskich firm mogło za darmo wyświetlać reklamy na kanałach należących do koncernu. W tym i my!

Jak nam poszło? Szybki montaż, kilka realizacji, energiczna typografia i… zresztą, zobaczcie w linku powyżej.

A gdybyście potrzebowali spotu reklamowego, to…

Piszcie: biuro@dinksy.com.pl

Dzwońcie: 538 377 147

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie