JAK NARYSOWALIŚMY I FORUM METROPOLII KRAKOWSKIEJ

Ilu rysowników potrzeba, aby dokonać wizualnego podsumowania całodziennej pracy warsztatowej ponad stu osób podzielonych na osiem grup roboczych? Minimum trzech. A do tego jeszcze przyda się osoba, która wspiera w zbieraniu danych.

JAK NARYSOWALIŚMY I FORUM METROPOLII KRAKOWSKIEJ 1     JAK NARYSOWALIŚMY I FORUM METROPOLII KRAKOWSKIEJ 2     JAK NARYSOWALIŚMY I FORUM METROPOLII KRAKOWSKIEJ 3
Metropolia Kraków postawiła przed nami chyba najtrudniejsze ze sketchnotingowych wyzwań, jak podjęliśmy w naszej dotychczasowej karierze. Naszym zadaniem było dokonać spektakularnego wizualnie podsumowania pracy grup roboczych wypracowujących kierunki rozwoju strategicznego dla nowo powstającej inicjatywy. Każdy z zespołów pochylał się nad zupełnie innymi zagadnieniami, takimi jak: pomoc społeczna, inteligentne zarządzanie, edukacja, ochrona środowiska, kultura etc. Bardzo różne obszary, w każdym pakiet zupełnie innych rozwiązań.

JAK NARYSOWALIŚMY I FORUM METROPOLII KRAKOWSKIEJ 4
Wnikliwie wysłuchaliśmy wszystkich grup, wybraliśmy z nich to, co najbardziej istotne i umieściliśmy na ilustracji. Co bardzo istotne, efekty naszej pracy były prezentowane podczas finału wydarzenia i musiały być zsynchronizowane z wystąpieniami podsumowującymi. Całe przedsięwzięcie wymagało od nas ekwilibrystycznego połączenia różnorodnych umiejętności. Trzeba było być zarówno twórczym, jak i zdyscyplinowanym. Analitycznym i kreatywnym. A przede wszystkim ważne były umiejętności obsługi iPada Pro trzeciej generacji na poziomie master.

JAK NARYSOWALIŚMY I FORUM METROPOLII KRAKOWSKIEJ 5     JAK NARYSOWALIŚMY I FORUM METROPOLII KRAKOWSKIEJ 6     JAK NARYSOWALIŚMY I FORUM METROPOLII KRAKOWSKIEJ 7
Zdecydowanie była to najtrudniejsza nasza realizacja. Dzięki temu, że się wydarzyła mamy zupełnie nowe kompetencje i możliwości w zakresie rysowania na żywo. Chętnie spożytkujemy je przy jakichś kolejnych realizacjach, dlatego jeżeli macie ochotę zaprosić nas do nietypowego projektu ilustratorskiego to:
Piszcie: biuro@dinksy.com.pl
Dzwońcie: 538 377 147

JAK NARYSOWALIŚMY I FORUM METROPOLII KRAKOWSKIEJ 8

PS Musimy to wyraźnie napisać: jesteśmy pod ogromnym wrażeniem organizacji tego wydarzenia: doborem metodyki pracy, wyborem ekspertów, zdyscyplinowaniem czasowym, zaangażowaniem uczestników. Dawno nie uczestniczyliśmy w czymś, co tak bardzo wykorzystywałoby czas i potencjał osób uczestniczących w wydarzeniu. Gratulujemy!

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie