Gramy w Otwarte Karty z RedakcjaBB

Wiemy, jak ważna jest komunikacja. Niestety często jej brak, szczególnie tej uważnej, nakierowanej na słuchanie i rozumienie drugiej osoby. Zmotywowane doświadczeniami, które zdobyłyśmy podczas prób dogadania się między sobą, stworzyłyśmy wspólnie z Very Human Services nowatorską grę, by pomóc porozumieć się innym. Gramy w Otwarte Karty!

Gramy w Otwarte Karty z RedakcjaBB 1

To nietypowe narzędzie, ponieważ mimo karcianej formy nie ma w niej zdobywców, wygranych czy liderów. Partie gry nie polegają na przerzucaniu się lub zabieraniu kart przeciwnikowi. Możliwości tej innowacyjnej formy pokazałyśmy młodzieży działającej w bielskim koncepcie RedakcjaBB.

Dzięki kilku wersjom rozgrywek uczestnicy dowiadują się o tym, jak rozmawiać z drugą osobą – z szefem, z rodziną, ze współpracownikami – czy po prostu jak działać w grupie. Ponadto zrozumiale tłumaczymy oraz motywujemy do własnych poszukiwań i eksperymentów komunikacyjnych z Otwartymi Kartami, licząc na poszerzanie potencjału naszej gry.

Chcecie usprawnić komunikację w pracy, w grupie, w rodzinie? Zgłaszajcie się do nas! Chętnie przeprowadzimy warsztat, prezentując możliwości Otwartych Kart. A już w lipcu wprowadzimy na rynek wersję gry do kupienia. Bądźcie czujni!

Gramy w Otwarte Karty z RedakcjaBB 2 Gramy w Otwarte Karty z RedakcjaBB 3 Gramy w Otwarte Karty z RedakcjaBB 4

Chcecie taki warsztat?
Piszcie: biuro@dinksy.com.pl
Dzwońcie: 539 988 990 

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie