Eventowe rysowanie na żywo w Tychach

1 maja zazwyczaj odpoczywamy. Tegoroczna data wiązała się jednak nie tylko z relaksowaniem, ale i celebracją. We wszystkich polskich miejscowościach obchodzono 15-lecie wejścia naszego kraju w skład Unii Europejskiej. Z tego powodu Dinksy również przyłączyły się do aktywnego świętowania.

Eventowe rysowanie na żywo w Tychach 1

Urząd Miasta Tychy zaprosił Dinksy jako studio projektowo-ilustracyjne znane z wykonywania zadań specjalnych do obchodów rocznicy w swoim mieście. Mieszkańcy zostali poproszeni przez władze o wypisanie swoich marzeń dotyczących Tychów – tego, co mogłoby się znaleźć w tkance miejskiej, czego brak lub co można w niej zmienić. Gdy już się to udało, nasze niezastąpione ilustratorki − Ania i Alicja − przez kilka godzin wyrysowywały pragnienia mieszkańców. I to nie pierwszy raz!

Eventowe rysowanie na żywo w Tychach 2

Pożądane miejsca nie tylko powstały spod rąk graficzek, również sami tyszanie mogli własnoręcznie pokryć tablicę znajdującą się na placu Baczyńskiego, kreśląc na niej autorską wersję projektu. Taki rodzaj warsztatu bardzo wpływa na integrację społeczności, a także pozwala na wyzwolenie z siebie ukrytego artysty. Dzięki temu obywatele Tychów wspólnymi siłami (z naszym małym udziałem) stworzyli niepowtarzalny mural, który docelowo zdobił będzie wnętrza jednej z urzędowych instytucji.

Eventowe rysowanie na żywo w Tychach 3      Eventowe rysowanie na żywo w Tychach 4

Chcecie takie rysowanie?
Piszcie: 539 988 990
Dzwońcie: biuro@dinksy.com.pl

Eventowe rysowanie na żywo w Tychach 5

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie