10 social mediów, na których znajdziecie DINKSY

Facebook, Instagram, LinkedIn… Szanowana firma nie może pozwolić sobie funkcjonować bez mediów społecznościowych. Na jakich platformach znajdziecie nas?

Facebook

Społecznościowy must have. Nie mieć fejsa, znaczy – nie istnieć. A my istniejemy! Dlatego jeśli chcecie wiedzieć, co się u nas dzieje na bieżąco, obserwujcie nas właśnie na Facebooku.

Instagram

Studio ilustratorsko-projektowe bez najsłynniejszego medium wizualnego? Nie może tak być. Na Instagramie znajdziecie nas równie łatwo. Jeszcze troszkę jesteśmy nieśmiali w publikacjach story, ale idzie nam coraz lepiej.

LinkedIn

Sporo z naszych klientów to poważne i duże korporacje, agencje i firmy, a i dotarcie do nowych klientów właśnie poprzez LinkedIn dzieje się najrzetelniej. To taki biznesowy Facebook, dlatego też tam trochę mniej swawolimy, a pokazujemy więcej osiągnięć.

10 social mediów, na których znajdziecie DINKSY 1

YouTube

Ostatni rok to kilkadziesiąt nowych realizacji filmowych. Nie wszystkimi możemy się chwalić publiczności, bo obowiązuje nas klauzula, jednak cała reszta naszych produkcji jest do obejrzenia właśnie na YouTube’ie. Nadróbcie zaległości koniecznie!

Behance

Platforma skierowana dla grafików wszelkiej maści. Dzięki pogrupowaniu w konkretne projekty możecie prześledzić, jak kształtował się ostateczny twór – od szkiców, przez pierwsze próby, do oddanego klientowi produktu. Znajdźcie nas na Behance!

Dribbble

Największe darmowe portfolio dla projektantów, do którego jednak nie każdy ma wstęp. Aby dołączyć do elitarnego grona, musicie otrzymać specjalne zaproszenie. Nam się udało, dlatego też codziennie znajdziecie nowe ujęcia z naszych realizacji. Warto obserwować, bo właśnie na Dribbble’u ujawniamy ekstra dodatkowe materiały.

cda.pl

Nasza współpraca cda.pl trwa już kilka lat. Gdy więc twórcy otworzyli portal na filmy autorskie użytkowników, również i my dodaliśmy swoje materiały. W ten sposób na cda.pl obejrzycie nasze najciekawsze video explainery.

Vimeo

Jak już wspomnieliśmy, filmów w naszym portfolio znajduje się sporo, tak więc chętnie prezentujemy je kolejnym widzom. Także na Vimeo obejrzycie kilka naszych produkcji. Tam jednak, z powodu ograniczeń pojemnościowych serwisu, znajduje się crème de la crème dinksowych umiejętności.

10 social mediów, na których znajdziecie DINKSY 2

ArtStation

Projektanci gier, ilustratorzy i filmowcy nie mogą obejść się bez pokazywania prac w serwisach graficznych. Takim jest właśnie ArtStation, gdzie posiadamy własne konto, publikując prace, z których jesteśmy najbardziej dumni. A konkurencja jest naprawdę mocna!

Dailymotion

Konkurencja YouTube’a pochodzi z Europy. Może swoimi zasięgami nie dosięga jeszcze giganta, na pewno jednak panuje na niej większy ład. Serwis słynący z udostępniania filmów, czyli Dailymotion gości także i DINKSY.

Jeszcze nas nie followujecie? Zachęcamy! W tekście znajdziecie hiperłącza do każdego konta na omówionych przez nas platformach. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli dołączycie do naszych fanów!

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie