Zaproszenia dla zespołu Myslovitz

Dwudziestolecie zespołu naszego dzieciństwa to wystarczający powód do tego, by z ogromną chęcią podjąć wyzwanie stworzenia pięknego projektu. Dlatego bez minuty wahania zdecydowaliśmy się na współpracę z managementem kapeli Myslovitz, która w tym roku celebruje dwie dekady obecności na polskim rynku muzycznym. Naszym zadaniem było przygotowanie zaproszeń na specjalne, jubileuszowe koncerty.

Zaproszenia miały być w stu procentach wykonane ręcznie, ale przy tym być szlachetne i może nawet odrobinę luksusowe. Okazja zobowiązywała. W projekcie zdecydowaliśmy się nawiązać do graficznego motywu przewodniego ostatniej płyty zespołu. Wykorzystaliśmy najbardziej charakterystyczną część projektu. Papier został wytłoczony przez matrycę wykonaną w technice linorytu. Był to suchy tłok bez użycia farby drukarskiej. Dostateczny poziom blichtru osiągnęliśmy doborem kolorystyki. Zdecydowaliśmy się na połączenie złota, czerni oraz bieli. Szlachetności dopełniło liternictwo. To wykonaliśmy pędzelkiem i tuszem. Całość robiła ogromne wrażenie na zaproszonych gościach, wśród których byli przedstawiciele mediów, świata kultury, przyjaciele zespołu.

Większość naszych realizacji lubimy. Tą szczególnie za to, że efekt jest fantastyczny, ale także dlatego, że nie było ani jednej uwagi, czy poprawki do projektu. W tej branży jest to niezwykle trudne, a w tym przypadku się udało. To cieszy 🙂

Do managmentu zespołu Myslovitz zaprowadziła nas rekomendacja przyjaciela Dinksów. Klient szukał czegoś wysmakowanego oraz wyjątkowego, zobaczył kilka naszych realizacji i doszedł do wniosku, że doskonale się wpisujemy w jego potrzeby.

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie