layout www

Ceramika Kosak to autorskie projekty Beaty i Bogdana Kosak na pograniczu rzemiosła i sztuki. Ze szczególnym naciskiem kładzionym na użyteczność tych przedmiotów.
Styl jaki Ceramika prezentuje to proste, delikatne, ale niezwykle trwałe przedmioty. Wykonane z precyzją, oddaniem i pietyzmem. Wystarczy wziąć do ręki którykolwiek z przedmiotów ich autorstwa żeby przekonać się co mamy na myśli. Staranność z jaką wykonane są ceramiki oraz siła oddziaływania jaką mają w sobie została doceniona na całym świecie. I w tym zdaniu nie ma ani odrobiny kokieterii.

Cieszymy się bardzo, że przypadło nam w udziale stworzyć nową stronę internetową prezentującą dokonania Beaty i Bogdana Kosak. Po naszej stronie jest również delikatny lifting logotypu Ceramika Kosak.
Layout strony jest zgodny z estetyką produktów. Maksymalnie prosty, nienachalny, czytelny, bez zbędnych ozdobników. Cała uwaga skupiona jest na zdjęciach, które prezentują serie i kolekcje, minimalistyczne są także słowa opisujące produkty. Nic ponad to co jest potrzebne. Bez zbędnego upiększania.

Zapraszamy Was do odwiedzania strony jak i samej pracowni. Bogdan z Beatą bardzo lubią gości 🙂

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie