Identyfikacja wizualna

Beskid Żywiecki to kraina, którą bardzo lubimy odwiedzać. Są góry, które kochamy, jest dzika natura (wilki, rysie, niedźwiedzie), które bardzo poważamy, są ciepli, żywiołowi i silni ludzie, którzy nam imponują, jest żywy folklor i barwna kultura. Jedyne czego do tej pory brakowało temu regionowi to dobra promocja.
Dobra, znaczy mądra, z szacunkiem i pomysłem.

Cieszymy się niezmiernie, że to właśnie nas poproszono o stworzenie identyfikacji dla tej regionalnej marki. Proces kreacji rozpoczęło spotkanie wszystkich podmiotów zaangażowanych w stworzenie brandu. Następnie wzięliśmy udział w warsztatach kreatywnych, podczas których poznawaliśmy się, dzieliliśmy pomysłami, a to wszystko by stworzyć markę, która jest bliska mieszkańcom regionu i interesująca dla ludzi z innych części Polski.

Znak oraz cała identyfikacja są odzwierciedleniem żywiołowości Beskidu Żywieckiego. Barwna, nieszablonowa, naturalna, bardzo pojemna w formie. Identyfikacja została wzbogacona o szereg ilustracji, które dodają jej swego rodzaju przytulności w odbiorze. Wiemy już dzisiaj, że jest bardzo lubiana. A co najważniejsze żyje i się rozwija. Wspólnie wymyślamy kolejne elementy tej marki. Niebawem będzie o naszych pomysłach głośniej 😉

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie