Identyfikacja wizualna

Ludzkie podejście do biznesu oraz to, że człowiek jest istotą jego rozwoju to prawda szczególnie bliska naszemu sercu. Tak prowadzimy Dinksy i z podmiotami o podobnej filozofii działania pracuje nam się najlepiej. Pewnie to jeden z kluczowych powodów, dla których tak często współpracujemy z Izą Bernau-Ławniczak i Wojtkiem Ławniczakiem.

Tym razem nasze drogi się połączyły przy okazji tworzonej przez nich firmy Very Human Services. Zespołu charyzmatycznych i ludzkich doradców, którzy najpierw uważnie słuchają, potem wnikliwie analizują, a następnie rozmawiają, inspirują, uczą jak pracować by działało lepiej.
Perspektywa Human Centred – Design jest dla nich punktem wyjścia do myślenia o innowacjach, zarządzaniu i wprowadzaniu zmian w otaczającym nas świecie.

Projekt identyfikacji dla Very Human Services był procesem w pełnym tego słowa znaczeniu. Po wnikliwym zapoznaniu się z potrzebami klienta rozpoczęliśmy proces kreacji, który w naszym przypadku zawsze rozpoczyna się od pracy koncepcyjnej, potem przychodzi czas na odręczne rysunki, by końcowy szlif nadać w programie graficznym. W ramach identyfikacji powstał logotyp, doodle, wizytówki, notesy, badge, stemple oraz sketchnoting. Wszystko w odręcznym charakterze, by oddać sposób podejścia, w którym mieści się oddanie, wrażliwość, stanowczość, profesjonalizm i wiedza jaka reprezentuje markę Very Human Services.

Nasza współpraca szczęśliwie trwa nadal i z dużą satysfakcją realizujemy kolejne narzędzia, przy pomocy których Very Human Services mogą pełnić swoją misję. Mamy nadzieję już niedługo pochwalić się Wam naszymi wspólnymi dokonaniami.

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie