projektowanie graficzne

Projektowanie to dla nas fascynujący proces twórczy. Często zaczynamy od rozmawiania z Tobą o Twoich marzeniach, o tym co lubisz a czego nie, im więcej się o Tobie dowiemy tym trafniej będziemy dla Ciebie projektować. Jesteśmy zespołem interdyscyplinarnym, dlatego sprawdzamy się w bardzo szerokim pojęciu projektowania graficznego.

plakaty

W naszym wykonaniu plakat to nie tylko ładny obrazek, to przede wszystkim twórcze ale i świadome podejście do tematu. Skupiamy się na jego stylu i estetyce – by było wyraziście i niosło komunikat. Szeroki dobór technik wykonania daje nam możliwość stworzenia plakatów czysto użytkowych lub też kilku wyjątkowych egzemplarzy wykonanych ręcznie.

zobacz więcej

projekt ekspozycji

Podejmujemy się nie tylko projektowania ale również opieki kuratorskiej nad wystawami. Oferujemy całościową opiekę nad ekspozycją. Pracując w zespole potrafimy wypracować spójną wystawę wraz jej wszystkimi elementami – plakatami, zaproszeniami, planszami wystawowymi czy ekspozytorami

zobacz więcej

projekt publikacji

Projekt publikacji to każdorazowo duże wyzwanie. Trzeba połączyć umiejętności typograficzne, graficzne, często także ilustratorskie, warto jest potrafić składać tekst i przygotowywać całość do druku. Jest mnóstwo etapów na których trzeba uważać i mieć zaufanych partnerów. Dlatego też zawsze pracujemy w zespole. Nie mamy omnibusów od wszystkiego, mamy ekspertów od każdego etapu, którzy doskonale ze sobą współpracują. I taką wartość oferujemy naszym Klientom.

zobacz więcej
lub dowiedz się więcej o naszej ofercie