Ilustracje dla biznesu

Wszystko, co robimy, sprowadza się do tego, że mamy „fach w ręku” i potrafimy myśleć. Łącząc te kompetencje, jesteśmy w stanie wyczarować bardzo różne rzeczy. Od poważnych infografik, przez zabawne i kolorowe ikonki, na skomplikowanych wykresach kończąc. Skupiamy się na komunikacie i celu, jaki chcesz osiągnąć.

ilustracja książkowa

Zawsze tworzymy ilustracje w technice dopasowanej do charakteru zarówno książki, jak i jej twórcy. Nasza elastyczność w doborze rodzaju ilustracji daje ogromne możliwości realizacyjne. Spod naszych rąk wyszedł już niejeden obrazek, tak dla dzieci, jak i kierowany do dorosłego odbiorcy.

zobacz więcej

ilustracja prasowa

Zajmujemy się ilustrowaniem tekstów artykułów. Bywamy rysownikami m.in. kwartalnika Design Alive, gdzie naszą kreską puentowane są artykuły w magazynie. Wykonywane są różnymi technikami, głównie ręcznie. Akwarela, szkic, odręczne liternictwo, rysunek techniczny. Dostosowane do rodzaju tekstu i tematu przewodniego, przemyślane i precyzyjne.

zobacz więcej

ilustracja produktu

Projektujemy albo sam obrazek, albo odpowiadamy za cały koncept, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Wszystko, co tworzymy, powstaje w ścisłej współpracy z naszymi Klientami. Staramy się odpowiedzieć na potrzebę nie tylko Twoją, ale również rynku, na którym Twój produkt będzie się musiał sprzedać.

zobacz więcej
lub dowiedz się więcej o naszej ofercie