explainer video

Potrzebujesz szybko wyjaśnić zasady funkcjonowania skomplikowanych urządzeń, produktów, usług? Chcesz opisać trudną do wyjaśnienia ideę? Masz potrzebę, żeby zrobić wrażenie na targach, konferencjach, spotkaniach? Explainer video może w tym pomóc! Krótka, dynamiczna forma filmowa przekładająca skomplikowane opisy na atrakcyjne i zrozumiałe obrazy. W Dinksach produkujemy explainery w kilkua wariantach: motion graphics, whiteboard animations, w wersji rysowanej na padzie i na papierze.

motion graphics

Najpopularniejsza forma explainerów, dająca bardzo duże pole do popisu jeżeli chodzi o uzyskanie efektu wow. Motion graphics pozwala na pokazanie bardzo dużej ilości informacji w krótkim czasie. W zaawansowanej formie ta technika umożliwia stosowanie niezwykle efekciarskich rozwiązań, które przykuwają uwagę widza. Można szaleć zarówno w warstwie graficznej jak i w animacji.

zobacz nasze filmy

whiteboard animation

Nasi Klienci nazywają ten rodzaj filmów bardzo różnie. Dla niektórych są to ręcznie rysowane filmiki, dla innych „te filmy z rysującą ręką”, a jeszcze inni mówią whiteboard animations. Jakkolwiek by ich nie nazwać, tego rodzaju explainery to filmy, w których można osiągnąć efekt rysowania na żywo. Ręka podąża za głosem lektora, dzięki temu widz lepiej koduje informacje, które są mu przekazywane.

zobacz nasze filmy
lub dowiedz się więcej o naszej ofercie