Projekt graficzny płyty

Skromni i zdolni, twórczy i wartościowi, nowocześni i tradycyjni.  Skład Niearchaiczny to mili, młodzi ludzie, dla których kultura i muzyka Beskidu Żywieckiego to wciąż żywe i warte odkrywania zjawisko. Interpretują i na nowo aranżują dawne melodie z regionu Żywiecczyzny, ale wszystko w sposób nienachalny i bardzo taktowny, z poszanowaniem tradycji.

Rafał Bałaś, Skład Niearchaiczny

Skład Niearchaiczny zwrócił się do nas z prośbą o zaprojektowanie okładki na ich autorską płytę. Wytyczne były bardzo proste, dostałyśmy pełną swobodę twórczą i dowolność w stylu. Znamy też Skład Niearchaiczny nie od dzisiaj więc było dla nas jasne, że ważne by projekt był ekologiczny w charakterze, a także produkcji.

Ilustracja zdobiąca płytę jest oszczędna w formie, naturalna w barwach, przywołuje obraz krajobrazu górskiego, fal dźwiękowych, utrzymana jest w lekkiej stylistyce retro, która jest bliska zespołowi.

Opowiemy Wam coś jeszcze, prywatnie zaprzyjaźniliśmy się bardzo ze Składem Niearchaicznym. Nagraliśmy razem pastorałkę “Będzie kolęda” (na tym nie koniec, już planujemy dalsze nagrania :)), a także wspólnie kolędowaliśmy dla seniorów z Domu Pomocy Społecznej “Pogodna Jesień” w Cieszynie.

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie