Explainerowe baśnie

Był taki moment w naszej historii roku 2020, że postanowiliśmy całkiem za darmo stworzyć video explainer. Nie dla klienta, nie o skomplikowanej usłudze, nie o dziejących się procesach, a o tym… jak dzieci mogą odnaleźć się w nowej rzeczywistości, w której słowa: „pandemia”, „lockdown”, „zaraza” czy ”zarażenie” padają kilkadziesiąt razy na minutę.

Ta edukacyjna animacja spowodowała, że dowiedziało się o nas mnóstwo placówek edukacyjnych – szkół, przedszkoli, fundacji, organizacji. Jedną z nich jest Fundacja Parasol Roztocza. Organizacja, która zachwyciła się naszym prostym, lecz nie naiwnym, językiem przemawiania do najmłodszych, zakochała się w proponowanej przez nas estetyce, czego efektem stało się zamówienie wykonania video explainerów.

I oto są! Trzy odcinki magicznych bajek. Część pierwsza opowiada o Jego Wysokości Wirusie Sars Covie II. To właśnie wraz z nim przemierzamy świat, podróżując po różnych zakątkach i podpatrujemy, jakie zamieszanie wywołuje na całej Ziemi. Część druga wprowadza nowe bohaterki. Odpowiedzialna Izolacja, Skuteczna Kwarantanna i Niepokonana Higiena to grupa do zadań specjalnych, która wyrusza na ratunek ludzkości, walcząc w wojnie z Królem Wirusem. Z kolei w trzeciej odsłonie poznajemy lokalną superbohaterkę, czyli Fundację Parasol Roztocza. Czym się zajmuje organizacja? Jak wspiera mieszkanki i mieszkańców? Opowiada rysunkowo nasza specjalistka od estetyki bajkowej – Justyna Tkocz – autorka całej serii explainerowych baśni.

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie