Advertising video

Po sukcesie pierwszego filmu typu whiteboard animation, który zrealizowaliśmy dla Cda.pl, klient wrócił do nas z prośbą o przygotowanie kolejnego explainera.
Tym razem mieliśmy zaprezentować różnicę pomiędzy komfortem i ceną użytkowania seansu filmowego w kinopleksie, a seansem w zaciszu domowym, korzystając z serwisu Cda.pl.
Różnica jest znacząca. Sami zobaczcie.

Po naszej stronie był scenariusz, tekst lektorski, storyboard i ilustracje.
Montaż i udźwiękowienie Dykta Production House.

Istotną anegdotą, którą chętnie opowiadamy w kontekście tego projektu jest historia projekt menagera po stronie klienta, którego całe dzieciństwo i młodość było związane z kinem studyjnym, w którym pracowała jego mama. Niestety kino przestało być rentowne kiedy w mieście pojawił się kinoplex z wieloma salami kinowymi.
Historię tę poznaliśmy kiedy zgłosiliśmy swoją wątpliwość wobec, pierwotnie przez nas odebranej, wyższości serwisu Cda.pl nad kinem w ogóle. Dopiero potem zrozumieliśmy, że jest to cicha walka z wielkimi, komercyjnymi sieciami kinowymi. Prywatnie jesteśmy wielkimi miłośnikami kin studyjnych, dyskusyjnych klubów filmowych i festiwali. Cenimy bardzo taką formę ukulturalniania siebie i społeczeństwa.

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie