Identyfikacja wizualna konferencji Społeczne oblicza plecionkarstwa

Identyfikacja wizualna międzynarodowej konferencji „Społeczne oblicza plecionkarstwa” zrealizowana dla Stowarzyszenia Serfenta, wiodącej instytucji w Polsce w dziedzinie badań nad plecionkarstwem jako dziedzictwem kulturowym oraz działań na rzecz plecionkarzy. Stowarzyszenie może pochwalić się licznymi publikacjami, organizacją warsztatów plecionkarskich, tematycznych konferencji i tysiącami godzin badań terenowych w temacie rzemiosła.

Projekt dla nas wielozadaniowy, na którego efekty czekaliśmy z niecierpliwością. Temat wyzwanie – jak połączyć tradycję plecionkarską z dizajnem, „fach w rękach” z zyskiem ekonomicznym. Jak osiągnąć graficzną spójność i atrakcyjny, współczesny przekaz. Po wielu rozmowach powstała kompletna identyfikacja wizualna obejmująca plakaty, programy, banery, identyfikatory i smycze.

„Kto by pomyślał, że tyle energii kryje się w dobrze dobranych kolorach!”

 

Społeczne oblicza plecionkarstwa to jedna z najbardziej energetycznych identyfikacji wizualnych przez nas stworzonych. Trudne  tematy związane z rękodziełem, przedstawione w nowoczesny i przystępny sposób.

lub dowiedz się więcej o metodzie dinksy lub naszej ofercie