Identyfikacja wizualna Profero

Przy tym projekcie współpracowałyśmy z młodą firmą, zajmującą się personalizacją ubrań, szyciem i projektowaniem odzieży służbowej – Profero. Stworzona identyfikacja wizualna miała służyć produktowi wprowadzanemu na rynek, tak by firma zyskała nowy wizerunek z nową nazwą, trafiającą do wybranego profilu klienta.

Projekt wymagał nie tylko powstania znaku firmowego, ale też bardzo dużo związanych z tym użytków. Dlatego stworzyliśmy pattern oraz zestaw ikon, które można wykorzystywać na wiele sposobów. Dzięki świetnej współpracy powstał multi funkcjonalny znak, na bazie którego można tworzyć elementy dekoracyjne uzupełniające samo logo. Projekt elegancki, wyróżniający się, a jednocześnie swobodny – pozwala na odrobinę zabawy 🙂

Zaprojektowaliśmy spójne użytki w postaci papieru firmowego, kopert, wizytówek oraz gadżetów reklamowych takich jak: smycze, taśmy klejące, etykiety na ubrania, wszywki i metki. Dodatkowo sami wybraliśmy drukarnię, pilnowaliśmy produkcji i cieszyliśmy się wspaniałymi efektami!

Wojtek Ławniczak, Service Design Polska
Obejrzyj film
lub dowiedz się więcej o naszej ofercie