Explainer video dla Banku Spółdzielczego

Nieczęsto zdarza się, że pracujemy dla klienta lokalnego, a bardzo to lubimy. Dlatego kiedy Bank Spółdzielczy w Cieszynie zwrócił się do nas z prośbą o przygotowanie explainer video, opowiadającego bogatą historię banku, zgodziliśmy się bez dłuższego zastanawiania.
Dzięki tej współpracy mieliśmy dostęp do archiwalnych zdjęć, historycznych bankowych artefaktów, a przede wszystkim zyskaliśmy wiedzę na temat historii Cieszyna i Zaolzia na przestrzeni ostatnich 145 lat. Tego typu realizacje, które wzbogacają nas nie tylko o doświadczenia zawodowe, ale przede wszystkim o ciekawostki i ważne fakty są dla nas szczególnie cenne.

Explainer video opowiadający 145 letnią historię Banku Spółdzielczego w Cieszynie został w całości przez nas przygotowany. Co się za tym kryje? A kryje się scenariusz, tekst lektorki, storyboard i autorskie ilustracje. Montaż filmowy przy udziale zaprzyjaźnionej Dykta Production House. Tym bardziej jesteśmy dumni ponieważ współpraca przebiegała nadzwyczaj sprawnie i szybko.
Ten dobry początek miał swoją dalszą kontynuację w postaci użytków onlinowych i fizycznych.
Jeżeli ktoś z Banku Spółdzielczego czyta ten tekst to niech wie, że życzymy sobie kolejnych wspólnych projektów 🙂

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie