Ilustracje do gry karcianej

Lupo Art Games robi rewolucję na rynku produktów dla dzieci, wydając świetnie zaprojektowane i porywające gry planszowe oraz puzzle.

 

Anula Dmytruszyńska, Lupo Art Games

Studio Wydawnicze Mikroforma to rodzinne wydawnictwo, założone przez Przemka i Anulę Dymytruszyńskich.  Założeniem firmy jest lokalność w tworzeniu produktów – „wymyślone, narysowane i wydrukowane w Polsce”. Swoją debiutancką grę  – Aarrr! – w klimacie marynistycznym i pirackim właściciele firmy widzieli w szczegółach oczyma wyobraźni, więc oczekiwania wobec realizacji były wysokie.

Na projekt gry składał się zestaw 68 kart, 2 plansze okrętów, żetony, pudełko. Oprócz wykonania ilustracji naszym zadaniem było doradztwo i przygotowanie materiałów do druku.

Ilustratorka zaproponowała styl kart, następnie według scenariusza gry wykonane zostały szkice. Projektantka Alicja Woźnikowska-Woźniak wzbogaciła projekt o własne pomysły na niektóre karty. Odręczne ilustracje – akwarele połączone z rysunkiem piórkiem, zostały dokończone cyfrowo.

Koncepcja gry została opracowana pod wytyczne klienta, dzięki czemu dostał projekt który odzwierciedlał dokładnie jego wizję – czyli dokładnie tak, jakby to sam zrobił, gdyby potrafił.

Gra AARRR! została doceniona przez recenzentów gier i przez środowisko designu.

Board Game Girl, BoardGameGirl.pl
lub dowiedz się więcej o metodzie dinksy lub naszej ofercie