Pamiątki z podróży

Staramy się dużo podróżować. Właściwie możliwość przemieszczania się jest ważnym czynnikiem, który bierzemy pod uwagę przy wyznaczaniu kierunków rozwoju naszego biznesu. Lubimy odwiedzać nowe miasta, przemierzać bezdroża, eksperymentować, podążać za tym co nam w sercach i duszy gra.

Mamy taką niepisaną zasadę, że odwiedzając nowe miejsca przywozimy sobie z nich pamiątki. Staramy się znaleźć coś ciekawego, ładnego, interesującego. Lubimy się zaskakiwać, dlatego często się zdarza, że spędzamy sporo czasu na poszukiwaniach czegoś naprawdę fajnego.

Idąc tym tropem zdarza nam się przeżywać bardzo ciekawe przygody. Jak na przykład ta, która przydarzyła nam się na Malcie.

Malta to państwo/miasto na Morzu Śródziemnym o niesamowicie interesującej, pełnej zwrotów akcji historii. Jest bogata kulturowo i przyrodniczo, jednak chodząc po ulicach i natrafiając na różnego rodzaju stragany trudno jest wypatrzeć coś ciekawego pod kątem pamiątek. Ale od czego są przypadki!

Przemierzając maltańskie zaułki natrafiliśmy na sklep z pamiątkami o najlepszej na świecie nazwie: Souvenirs that don’t suck. Ekipa projektuje świetne rzeczy, wykorzystując potencjał języka, geografii, natury i historii miejsca, w którym żyją. Bawią się słowami, obrazami, tworząc pamiątki, które cieszą oko. Mają swój sklep stacjonarny w miejscu, do którego nie jest najłatwiej trafić (my znaleźliśmy się w nim przez przypadek).

Wrzucamy tutaj mapkę, jak do nich dotrzeć:
Pamiątki z podróży 1

Pamiątki pamiątkami, jednak prawdziwym zaskoczeniem było dla nas to, że ten brand współtworzy…Karolina z Tychów! Przemierzyliśmy tysiące kilometrów, żeby odkryć świetny sklep z pamiątkami i spotkać dziołchę ze Śląska. Było to szalenie miłe i jeszcze bardziej zaskakujące spotkanie.
Pamiątki z podróży 2 Pamiątki z podróży 3

Niestety był to nasz ostatni dzień podróży. Nasze plecaki były wypełnione już mało ciekawymi pamiątkami, nie mogliśmy kupić tam tak dużo jak mieliśmy ochotę. Gdybyście jednak Wy kiedyś jechali na Maltę to pamiętajcie, żeby kupić coś pięknego w Souvenirs that don’t sucks. Właściwie to możecie to też zrobić siedząc przed komputerem w swoim mieszkaniu, gdyż mają sklep internetowy.

Ciekawostką jest też to, że ta sama ekipa odpowiada za drugi graficzny brand, do którego estetycznie jest nam bardzo blisko. Polecamy Waszej uwadze: www.tefittazza.com

A jeżeli kiedyś będziecie się wybierali w kierunku Malty to oprócz sklepu z pamiątkami polecamy Wam bardzo pojechać na wyspę Gozo i spróbować nurkowania!
Pamiątki z podróży 4 Pamiątki z podróży 5

 

 

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie