Zamiłowanie do projektów naszych klientów to pierwszy krok, drugi to nasza sprawdzona metoda. Projektujemy z myślą o celach naszych Klientów.

Naszą metodę współpracy wypracowaliśmy na podstawie zebranych doświadczeń, słuchając naszych Klientów, analizując ich potrzeby, gromadząc wiedzę. Stworzyliśmy ją, by móc nie tylko pięknie projektować, ale też sprawnie realizować cele biznesowe naszych Klientów

Dobra, ręczna robota

Projektowanie w komputerze to ostatni etap naszej pracy. Zawsze zaczynamy od szkiców, rysunków,  notatek. Potrafimy świetnie rysować, więc z przyjemnością wykorzystujemy to rzemiosło wszędzie tam, gdzie mamy taką możliwość. Odręczny rysunek, wzór, napis przeniesione do komputera pomagają nam stworzyć unikalne i dopasowane do Twoich potrzeb projekty, w prosty sposób zwizualizować dane czy treści.

W grupie siła

Jesteśmy kreatywnym, interdyscyplinarnym zespołem łączącym różne talenty oraz kompetencje: projektowe, biznesowe, organizacyjne, zarządcze, analityczne. Dzięki temu, że działamy razem, jesteśmy w stanie zaproponować więcej.

Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa

Przed i w trakcie realizacji projektów rozmawiamy, badamy, analizujemy, konsultujemy. Jesteśmy po to, aby za pomocą myślenia oraz projektowania pomóc Ci rozwiązywać Twoje problemy. Na bieżąco śledzimy trendy, rozwijamy nasze umiejętności, dlatego potrafimy skutecznie doradzić rozwiązania. Zależy nam na obopólnym zrozumieniu, chętnie wyjaśniamy zawiłości świata graficznego używając prostego języka.  Dbamy też o przepływ informacji, stale informując o etapach realizacji i przebiegu projektu.

Realizujemy Twoje cele biznesowe

Do procesu projektowania wnosimy także nasze doświadczenie w funkcjonowaniu na rynku. Mamy pełną świadomość, że jest się na nim, by osiągać konkretne cele ekonomiczne. To, że tak jest rozumiemy jak mało kto, wszak Dinksy to nasz biznes.

lub dowiedz się więcej o metodzie dinksy lub naszej ofercie