Dinksy Band i przyjaciele

Nie samym projektowaniem człowiek żyje. Wszystkie Dinksy mają przeróżne pasje, a wśród nich muzykowanie. Kochamy to robić. Z różnym efektem, intensywnością i na wiele sposobów, ale tak! Bezapelacyjnie w duszy nam gra! Prawie każdy z nas ma za sobą edukację muzyczną na jakimś instrumencie, niektórzy śpiewali w chórze, inni do dzisiaj ćwiczą głosy na różnych warsztatach, nie wspominając o tym, że wszyscy jesteśmy aktywnymi fanami letnich festiwali muzycznych.

Bycie w grupie zdecydowanie pomaga nam w rozwoju muzycznym. A tu ktoś wpadnie na pomysł żeby coś zagrać, zorganizować, zaśpiewać, a to ktoś nas zaprosi do wspólnego kolędowania. I tym sposobem już drugi rok z rzędu nagraliśmy wraz z przyjaciółmi piosenkę świąteczną oraz braliśmy udział w kolędowaniu, w tym roku na Oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Śląskim w Cieszynie, a w ubiegłym w Domu Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień”.

To już nasza mała tradycja i zamierzamy się jej trzymać. Tak więc jeśli przegapiliście któryś z naszych występów to nie martwicie się w przyszłym roku Dinksy Band znowu wystąpią!
A teraz pozostaje przypomnieć sobie nasze ubiegłe nagrania. Znajdziecie je tu i tam.
Miłego oglądania i śpiewania razem!

Dinksy Band i przyjaciele 1 Dinksy Band i przyjaciele 2 Dinksy Band i przyjaciele 3 Dinksy Band i przyjaciele 4

lub dowiedz się więcej o naszej ofercie